Mambo Tribe  

Go Back   Mambo Tribe > Forum > Совет племени > Поздравления
Blogs Forum About Us

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 20.06.2006, 22:28   #11
Lenga
 
Lenga's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 83
Thumbs up

Серёга!
ПАЗДРАВЛЯЮ!!!
Ты самый клёво-диджейский! Мы тебя любим! Твоя музыка колбасит не по-детски, а вовсе даже по-взрослому! Нас от тебя прёт...., хм.... я хотела сказать, музыка у тебя очень классная!
Желаю тебе неиссякаемых творческих сил, чтобы дальше заряжать нас своей энергией, вдохновения и удачи. Солнца и счастья тебе океан!
Lenga is offline   Reply With Quote
 



Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +3. The time now is 23:34.


Mambo Tribe Org | www.mambotribe.org | info@mambotribe.org | 2000—2026