Mambo Tribe  

Go Back   Mambo Tribe > Forum > Сальса-города > Минск
Blogs Forum About Us

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 13.09.2009, 01:01 Show Event Details   #9
v.radziun
Administrator
 
v.radziun's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 12,373
Blog Entries: 156
Send a message via ICQ to v.radziun
Default

Quote:
Originally Posted by Ancl_Ali View Post
Кто попадёт на фестиваль - обязательно поделитесь впечатлениями.
Quote:
Originally Posted by vsv View Post
Злой Вы, Женя
Харьковчане, похоже, вы обладаете каким-то «тайным знанием» о предстоящем фестивале — Поделитесь с другими, посмеёмся вместе.
v.radziun is online now   Reply With Quote
 



Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Необычный подход к разбору ритма сона martovskiy Просто болтаем... зато от души! 1 19.02.2015 00:34
В чем отличие чувства ритма кубинцев и европейцев? done_well Просто болтаем... зато от души! 1 26.08.2014 15:39
Энергия ритма — 2011 robot Минск 27 11.04.2011 12:58
Энергия сальсы — 2010 robot Минск 2 28.04.2010 16:31
СНА-2009 v.radziun Москва 73 03.04.2010 19:06


All times are GMT +3. The time now is 12:41.


Mambo Tribe Org | www.mambotribe.org | info@mambotribe.org | 2000—2026